Prosinec 2009

Smutnej příběh o chlapci

30. prosince 2009 v 14:39 | Mrs.Chrocht |  ...Others...
Tenhle příběh jsem našla na jednom bezvá blogu :)) takej smutnej...ale stojí za to si ho přečíst:))
...
Žil jednou jeden malý chlapec, který měl velmi špatnou povahu. Otec mu dal do kapsy hřebíky a řekl mu, ať vždy, když se rozzlobí, zatluče hřebík do plotu vzadu za domem. První den chlapec zatloukl 37 hřebíků. Za několik týdnů se naučil kontrolovat svůj hněv. Zjistil, že jednodušší je ovládat zlost, než zatloukat hřebíky. Nakonec přišel den, kdy se chlapec ani jednou nerozhněval. Řekl to otci a ten mu navrhl, aby vždy, když se celý den nerozzlobí, vytáhl jeden hřebík. Dny míjeli a chlapec po čase mohl říct otci, že v plotě nezůstal ani jeden hřebík. Tehdy vzal otec chlapce za ruku a odvedl ho k plotu. Tam mu řekl: Udělal jsi dobře chlapče, ale podívej se na ty díry v plotě. Ten plot už nikdy nebude takový, jaký byl. Když řekneš něco ve zlosti, zanechá to stejné jizvy, jako když zabodneš do člověka nůž a vytáhneš ho. Nezáleží na tom, kolikrát řekneš lituji, rána stále zůstává. Rána způsobená slovem bolí víc, než fyzický úder. Přátelé jsou vlastně velmi vzácné drahokamy. Rozveselí tě, když máš starosti a vždy jsou ochotni otevřít ti své srdce.

www:

Walking on sunshine with me baby...:))

30. prosince 2009 v 14:30 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Hi Guys;)
Mám depku. Možná kvůli tomu, že je venku nepřiměrěně hnusně, možná proto, že jsem se už dlouho neviděla s kámošema a možná proto, že hrajou mojí neoblíbenou, fakt děsnou písničku.
Chci obrátit list. Už žádná blbá nálada! A taky si musim dát pár předsevzetí.
Moje velké životní cíle:
Učit ruské děti angličtinu
Mít restauraci s nej kámoškou♥ v New Yorku
Být právníkem a chránit životní prostřední
Jakkoli pomáhat lidem, bo chránit přírodu..:))
(ne v tomhle pořadí)
Ale zatim něco míň těžkýho.
Tákžé...
zlepšit si známku z výpočetky
najít zlatou rybku, aby ze mě udělala sexy kočku
co nejvíc se usmívat
už nikdy nikdy nikdy se s nikym nepohádat
Joo určo ještě něco vymyslim :))
Takžé...užijte si silvestra a pařte i za mě! (já nemůžu)
Peace;)

Heavy x-mas guys ;)

24. prosince 2009 v 13:01 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Hi Guys;)
Jsou vánoce a to pro každého z nás znamená něco jiného. Někdo se těší na dárky, někdo se raduje z toho že nemusí do školy/práce a někdo je rád jen za to, že může být se svojí rodinou. Já jsem ráda že mám úžasný přátele a rodinu která mě sice pořádně štve, ale mám jí ráda. Je mi líto, že někteří lidé se těchto vánoc už nedožili. Ať už příbuzní, nebo osobnosti např. Michael Jackson. Doufám, že si tenhle den užijete...jídlo...dárečky...zevlení v posteli...stromek...
Taky si myslím, že vánoce jsou svátky míru...takže...Peace on Earth;)

Colorizace do VGS ;)

21. prosince 2009 v 14:36 | Mrs.chrocht |  ...Pict...
Hňo...na 100% spokojená teda fakt nejsem :P

Zzz...až mi zimou odpadne ruka, vezmu jí a praštim tě s ní bejbé :)

19. prosince 2009 v 15:47 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Hi Guys;)
Venku je příšerná zima a já musim pak jít s tříděnym odpadem.Zzz.
Jinak včera byl věneček. Muj příšernej strach o šaty byl zbytečnej. Přežily ;)
Tancovalo se...a tancovalo...celých 6 hodin.Chtěla jsem si užít každou vteřinu protože tohle je jen jednou za život a myslím, že se mi to povedlo na nějakých 98% x) Prostě legendary..:D Každou chvilu sem si šlapala na šaty (já!sama sobě) takže do hození držky jsem neměla nikdy daleko. Tancovala jsem jen s jedním klukem. 2 kapesníčky dostal kámoš mojí kamarádky a když pak měl na saku i třetí a řekl mi, že ho někde našel, dostala jsem záchvat smíchu :D to neřešte...museli by ste tam bejt.
Tak joo lidstvo a co vy? Užívejte si víkendu.
Peace;)

Sendviče z mekáče...k sežrání kámo

13. prosince 2009 v 21:56 | Mrs.Chrocht |  ...Pict...
Nálada se zlepšila...:D nejsou dokonalý? (aspoň na obrázku? )

Zveřejněné slzy

13. prosince 2009 v 21:51 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Hi Guys;)
Jak se máte? Nemám moc náladu psát, ani koukat na superstar, ani se učit a dokonce ani jíst a spát. Takže budu do jedný hoďky ležet a koukat do stropu a pak MOŽNÁ usnu. Fajn. Dneska jsem se pohádala s člověkem co je mi nejblíž a mám ho moc ráda. Usekala bych si za to nohy. Obě. Fakt že jo, tak mě to žere. Jinak...určitě jste si všimli že sněžilo. Miluju sníh. Ale teď mě nezajímá. Taky jsem si zaplnila už tak přeplněnou zeď dalšíma plakátama. Pozor na mě. Učila jsem se! Vážně pochybuju, že tohle někdo bude číst.Přišla sem na to, že jsem divná.Že by zamilovaností? Nenávidim se za to, ale ne. Zatím ne. Další věc co mě štve. V ledničce máme dort (k svátku), hromadu čokolády a mě je to jedno. Pro ty co mě znají a čtou to...vážně divný co? Napůl mého chlupatého ouška poslouchám telků. Asi si udělám tučnou sváču na zejtra a zalezu si s blokem a budu si čmárat. Dost keců, já pádim...+ obrázek samozřejmě.
Tak jen...
Peace;)

How i met your mother...awesome slapsgiving song :D

9. prosince 2009 v 20:19 | Mrs.Chrocht |  ...Others...
Něco pro zapálený fanoušky HIMYM jako já :D
What is this feeling? That's put you in your place? A hot, red burning on the side of your face. You feel the blood rush
to your cheek, tears start to fill your eyes. And your lips are trembling, but you can't speak, you're trying, oh, you're tryin' not to cry! Yeah just got slapped. Across the face, my friend. You just got slapped! Yes, that really just happened! Well everybody saw it and everybody laughed and clapped. Cause it was awesome, you just got slapped.
Co dodat...prostě legendary song :D

Protože život je pasák a my jsme jeho děvky

9. prosince 2009 v 19:42 | Mrs.Chrocht |  ...My World...

Hi Guys;)
Dneska se stalo dost věcí tak to shrnu do bodů.
Kamarádce přišli výsledky testů, je ZDRAVÁ! Jsem za ní prostě maximálně šťastná.
Sice mě učitelka seřvala...poslední dobou na mě řve ňák moc učitelů...asi moc kecám :D ale ta samá nám pak dala za jedna za skupinovou práci.
Taky mě čeká jedno bolestivé loučení :(
Jde o moje botky. O moje úžasný černý kotníčkový kecky. Áá miluju je! Jsou už prostě moc...jak to napsat...roztrhaný. Podrážky jsou už prostě...jak je to slovo...na kusy. Bye :(
Jinak...rozbil se mi displej empétrojky a dovnitř zalezly ňáký pochybný oranžový kusy něčeho...docela mě to děsí protože se to...já nevim...zvětšuje, roste? :D
Přidávám obrázek šílenejch vajec a mojí teď oblíbenou písničku.
Peace;)


Sweet lullaby on goodnight

9. prosince 2009 v 18:44 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Tohle je jedna z mých oblíbených smutných písniček. Taková ukolébavka. Fisher-You
Dyžtak tady je text, kdo by chtěl vědět o co de x)
Its late now, Time to sleep, Close your eyes, Go to dreams. Clouds on walls, And blue skies, Mommys sun, her moon, her stars. And you You make me run. And you You make me want to live. Your smiles, Well they make my day, You dont know it yet, But youre everything. This little song, well Its for you. These lovely years here with you. And you You make me run. And you You make me want to live...


Protože hnusný počasí mi nemůže skazit náladu! ;)

8. prosince 2009 v 16:13 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Hi Guys;)
Jak se máte?
Konečně jsem se dokopala k tomu udělat zimní design.Jsem s ním spokojená na takových...40%.
Já nevim...je to takový....no prostě takový....hmm...to neřešte :D
Užívejte si ošklivých zimních dnů plných deště a školy, která končí až za táák dlouho...:D
Néé...brzo to přijde a já ještě nemám dárky...u mě nic neobvyklýho. Ale těšim se :) já se dycky těšim ;) Taková ta Vánoční atmosféra...krásný ;) tak se těšte i vy ;)
Peace ;)
PS:kdyby jste pro mě náhodou chtěli hlasovat v graf.soutěži..;)

Hraj,hraješ,hraju...ale bez hlasů to nejde!

6. prosince 2009 v 19:27 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Mám jeden hlas. To sem v grafice vážně tak špatná? Achjo, myslela jsem že se dostanu alespoň přes první kolo. No co se dá dělat. Peace;) Kdyby ste mi jen tak náhodou chtěli dát hlas klikněte na vykřičníky sem tam jako Lady-chrochro.

Vezmu podpatek a strčim to ho do...né kecám...miluju vás lidi a vážně to nemá nic společnýho s tím, že potřebuju hlas :D

5. prosince 2009 v 19:02 | Mrs.Chrocht |  ...My World...
Hi guys;)
Jsem ve VGS soutěži...(♥♥♥)...Rozhodně to nemám nejhezčí (moje colorka je fakt dost hrozná...nejhorší bych řekla) a nebudu vás nutit aby jste mi poslali hlas ale jestli to uděláte...budu jedině ráda :)
Peace :)